Hepimiz tek valf ve tek odalı şişme SUPlara alışkınız. Peki Aztron’un bütün şişme boardlarında kullandığı Çift Oda Teknolojisi ne işe yarar?

[row]

[col span=”6″ span__sm=”12″]

[ux_image_box style=”vertical” img=”3707″ image_width=”30″]

 

50:50 HAVA DAĞILIMI

 

Aztron’a ait Çift Oda Teknolojisi ile Aztron şişme stand-up paddle board endüstrisinin güvenlik standartlarını yeniden tanımlıyor. 50:50 dağılımda tüm yüzerliğin 50%’si bir güvenlik şamandırası gibi çalışarak, kürekçinin güvenliğini garanti altına alır.

 

İç odanın etrafını saran yan duvarlar bir kiriş vazifesi görür; özellikle kullanıcının bastığı alana yerleştirilen kirişler sıradan SUP’lardaki yumuşak ve ‘zıplatan’ etkiyi ortadan kaldırır ve board’un genel sertliğine katkıda bulunur.

[/ux_image_box]

[/col]
[col span=”6″ span__sm=”12″]

[ux_image_box style=”vertical” img=”3708″ image_width=”30″]

 

30:70 HAVA DAĞILIMI

 

Çift Oda Teknolojisinin hafifletilmiş bir versiyonu gibi düşünebileceğiniz 30:70, şişme boardlarda ihtiyaç duyulan ekstra sert gövdeyi ve güvenliği sunar. Nova Compact board yapısıyla bir araya geldiğinde Aztron SUPlar, her seviyeden ridera her deniz koşulunda arzu edilen konforu verir.

Güvenli bir Paddling, Akıllı bir Paddling tecrübesi için !

[/ux_image_box]

[/col]
[col span=”6″ span__sm=”12″]

Hard Board Kadar Sert

[ux_image id=”3709″]

[/col]
[col span=”6″ span__sm=”12″]

Çift Oda, Çifte Güvenlik

[ux_image id=”3710″]

[/col]
[col span__sm=”12″]

Aztron’a ait Çift Oda Teknolojisi ile Aztron şişme stand-up paddle board endüstrisinin güvenlik standartlarını yeniden tanımlıyor. Standart modelde 50:50, kompakt model ise 30:70 oranında olan hava dağılımı ve 30 ile 50% arasında değişen güvenlik yüzerliği ile kürekçinin güvenliği her zaman garanti altındadır.

[/col]

[/row]

Yorum Yapın