Hayal edin…

…su berrak ve su altı görüş mesafesi mükemmel, ve ansızın uzaktan bir şey size doğru yaklaşıyor. Yaklaşan silüetin bir barakuda sürüsü olduğunu fark ediyorsunuz. Ama dalış badiniz bundan haberdar değil.

İşte bu Buddy-Watcher’ınızı kullanmak için harika bir fırsat! Çağrı tuşuna bastığınız anda badinizin Buddy-Watcher’ı titremeye başlar. Badinizin ilgisi artık sizde!

Bu ve bunun gibi bir sürü durumda Buddy-Watcher sayesinde badiniz ve siz anında iletişime geçebileceksiniz.

BASIC SET

Hayatı basit yaşayanlar için. Sadece bir tuşa basarak, ses dalgaları aracılığıyla badinizi titretin ve ilgisini üzerinize çekin.

İNCELE

PRO SET

Kontrol elinden bırakmayanlar için. İstenilen maksimum badi mesafesi aşıldığında her iki badiyi de uyarır. Badinizden uzaklaşmaz veya onu kaybetmezsiniz.

İNCELE

MASTER

Tek seferde bütün dalgıçları çağırmak isteyen dalış eğitmenleri için. Diğer dalgıç, veya eğitmenler dea Master üniteye çağrı gönderebilir.

İNCELE

Faydaları

Buddy-Watcher’ınızı kolayca kolunuza sarıp, hemen dalışa başlayabilirsiniz.
Dalış badinizle önemli hiçbir anı kaçırmazsın.
Badi takımları ve su altı fotoğrafçıları için idealdir.
80 metreye varan bir mesafe içinde kullanılabilir.
Su altında hızlı ve her şeyden önce sessiz iletişim kurmanızı sağlar.

Vibrasyon ve LED Gösterge

Dalmak sizi gürültülü ve stresli günlük hayatınızdan uzaklaştırır ve sadece regülatörünüzden gelen hava kabarcıklarını duyduğunuz bir dünyaya götürür. Deniz yaşamını rahatsız etmeden ve bu büyülü atmosferi bozmadan, manyetik çıngırak (shaker), tank banger gibi etkin olmayan aletlere gerek duymadan iletişime geçersiniz. Sadece titreşim ve eş zamanlı yanıp sönen kırmızı ledler ile badinizle iletişime geçersiniz. Gürültü yapan hiçbir akustik sinyal, uyarı aparatına gerek kalmaz.

Not: Vibrasyon, ıslak ve kuru bütün elbiselerde net bir şekilde hissedilir. Bileğinizde veya kolunuza cırt cırtlı bandla kolayca taktığınız Buddy-Watcher’ınızın led gösterge neredeyse her zaman görüş sahanızdadır.

Çağrı Tuşu

Seyrek görünen bir deniz canlısı gördüğünüzde veya acil bir durumla karşılaştığınızda badinizin dikkatini çekmek için birkaç saniyeniz vardır.

Buddy-Watcher ‘Çağrı’ tuşuna bastığınızda, aranızdaki mesafe 80 metre dahi olsa, badinizin cihazı anında titrer. Su altında iletişim artık hem kolay hem hızlı!

Fonksiyon Tuşu

Görüş mesafesinin azaldığı bulanık sularda veya yüksek akıntıda, dalış badillerinin aralarındaki mesafeyi korumaları önem kazanır. Böyle durumlarda Buddy-Watcher su altı iletişiminin vazgeçilmez bir parçası haline gelir.

Fonksiyon tuşunu kullanarak iki cihazı eşleştirebilirsiniz.