Biz ve üreticilerimiz, dünyadaki bütün dalış operasyonlarının COVID-19 pandemisiyle baş ettiğimiz süreçte ciddi şekilde etkileneceğinin farkındayız. Bu olağanüstü durumun, işletme modelinizi güçlendirmek için doğru bir zaman olabileceğini düşünüyoruz.

Yüzey destekli Dalış Sistemi SCUBA veya şnorkelin yerini almaz, ancak dalış merkezinizde yüzey destekli dalışa yer vererek şnorkel ve SCUBA arasındaki boşluğu doldurabilmeniz ve işletmenizi yepyeni bir müşteri kitlesine açmanız mümkün.

İçinde bulunduğunuz tesise veya kumsala gelen herhangi biri, PETER ile güvenli bir dalış yapabilir. Konforlu ve keyifli bir dalış deneyimleyen birçok şnorkelciyi bir sonraki adımda sizinle SCUBA denemeye ikna edebilirsiniz.

PETER’a 15 Mayısa kadar onaylanan tüm siparişlerinizde %50 indirimle sahip olabilirsiniz. Dünya üzerinde birçok dalış noktasında kullanılan ve karlılığı kanıtlanmış bu yatırımla işletmenizi güçlendirin.

Siparişiniz sonrasında yeni dalış sisteminizi size ulaştırırken, bir yandan da internet ve telefon üzerinden PETERla ilgili eğitim ve hazırlıklarınızı tamamlayacağız.

Buradaki linkleri takip ederek sistem hakkında daha fazla bilgi sahibi olabilirsiniz:

Sorularınız ve görüşleriniz için bize ulaşabilirsiniz.
 
projectinblue

Yorum Yapın