Gladius Mini S ve Gladius Mini karşılaştırma

Yeni GLADIUS MINI S yaklaşık 4 knot hızı, maksimum 100 metre dalış derinliği ve maksimum 200 metrelik tether (kablo) uzunluğuna sahiptir ve birçok su altı aktivitesini yerine getirebilir. Chasing’in patentli anti-stuck itici teknolojisini kullandığı 2021 çıkışlı bu yeni Gladius modelinde artık kum vb. parçacıklar motora sıkışarak dalışınızı yarıda bırakmanıza sebep olmayacaklar.

Gladius Mini ve Mini S Farkları

2019 Alman Red Dot ödüllü Gladius Mini ile kıyaslandığında, GLADIUS MINI S en çok yeni eklentileri ile dikkat çekiyor: Robot Kol, GoPro kamera vb.

Yeni robot kol eklentisi sayesinde Mini’nizle su altındaki nesnelere müdahale etmek veya numune almak mümkün olacak. Kol yerine bir aksiyon kamera ekleyebilir ve böylece su altı çekiminizi yedekleyebilirsiniz veya başka bir açıdan görüntü almanın tadını çıkarabilirsiniz.

Yeni Gladius Mini S ile atası Mini’nin pili ciddi anlamda yükseltildi ve pil süresi %70 oranında artarak 4 saate kadar uzamış oldu. Şarjda kalacağı süre ise sadece 3,5 saat.

Su altı yaşamını görüntülemek için Gladius Mini S, 4K/ 1080p ve 12 megapiksel kamera (EIS image stabilization destekli) ile donatılmış. Mİni’deki gibi 2 adet kuvvetli 1200 lümenlik LED ışık, karanlık sularda bile düzgün bir görüntüleme kalitesi sağlayabiliyorlar. Aldığınız görüntüler ise 64gb’lık bir micro SD karta saklanabiliyor.

Eski Mini’den farklı olarak artık uzaktan kumanda ve akıllı cihazınız doğrudan kabloya bağlanıyor – eskiden bu üçüncü bir baz istasyon aracılığıyla yapılıyordu. Böylece daha dengeli ve kolay kolay kopmayan bir WiFi bağlantınız var.

Su altı dronunuz canlı yayın yapmaya, aynı zamanda 3 kullanıcıyla görüntü paylaşmaya, sosyal medya yayınları, time-lapse fotoğraf, slow motion, HDMI çıkış ve kolay görüntü düzenleme seçenekleri de sunuyor.

Teknik Özellikler

Kompakt tasarım (eski Mini’yle neredeyse birebir aynı gövde)
Aluminum alloy gövde, 2.7 KG
4 saate kadar dalış süresi
Yeni eklenti seçenekleri
LED ışıklar: 2400 Lümen
Daha stabil bir bağlantı, kablo üzerinden doğrudan bağlantı

Gladius Mini S Eklentileri (opsiyonel):

    • GoPro Eklentisi
    • Robot Kol
    • Yenileri gelecek…

Lansman boyunca kampanyalı satışta olan Gladius Mini S’i incelemek ve satın almak için ürün sayfasına gidebilirsiniz.

Yorum Yapın