Hakkımızda

Yeni olanı keşfedin.

Dalışa ve görüntüleme teknolojilerine duyduğumuz tutkuyu bir araya getiriyoruz. Mini ROV dünyasına dair aradığınız her şeyi tek bir adreste bulabileceğiniz ilk hizmet verici olmaktan ötürü gurur duyuyoruz.

projectinblue deniz ve su altı sporları tutkunları tarafından 2018’de kurulan bir marka.

Uluslararası arenada en yenilikçi ve güvenilir su altı teknolojilerini, kurumsal ve bireysel müşterilerine ulaştırmak için yola çıkarken; beraber çalıştığı üretici ve partnerlerin de tercihlerini sürdürülebilirlik ve “yeşil” teknolojiler yönünde kullanıp kullanmadıklarını önemsiyoruz.

projectinblue hep genişleyen bir hizmet yelpazesi ve bunu destekleyen bir işbirliği ağı kurmayı planlıyoruz. Blogumuzda da su altı ve mini ROV dünyasına ait güncel ve heyecan verici haberleri paylaşılıyor. Bu anlamda öneri ve görüşleriniz bizim için önemli.

Güncellemelerden haberdar olmak, yorum bırakmak veya projenin içinde yer almak isterseniz bizimle info[at]projectinblue.com üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

Müşterilerimizi Önemsiyoruz, Onlar da Bizi

İlk müşterilerinden birisiyim. Sorun ve aksaklıklarda asla yarı yolda bırakmadılar. Bir ROV alacaksanız, bunu hizmet alabileceğiniz ve müşterisine karşı sorumluluk duyan bir firmayla yapmalısınız.

Ümit Ö.

Su altı teknolojilerinde gelecek vaad eden birkaç hizmet sağlayıcıdan biri. Dalgıçlık sektöründe beklenen güveni verdiler.

Barkın İ.

Çalıştığımız alanda dron kullanımına projectinblue ile başladık. İlgili ve özenli iş yapıyorlar.

Dursun Ali S.