Peter Diving basit ve yenilikçi bir dalış sistemi! Bu nedenle de emniyetli, hafif ve kompakt yapısı ile çok yönlü bir dalış deneyimi sunuyor. İster dalışa ilk kez adım atacak olun, ister bu deneyimi keşfedin ya da teknenizde yatınızda bakım/onarım çalışmaları için Peter Diving’i yanınızda bulundurun. Tüm kullanım alanları ile beğeninizi kazanacağınızdan eminiz.

Aşağıda dalışa adımlarını Peter Diving ile atanlar, Peter’i anlatıyor.

Harika bir deneyim! Iskalamayın!

Mallorca’daki ikinci günümde bir rüyamı gerçekleştirdim. Peter Diving deneyimsiz bir dalıcı olan benim için doğru seçimmiş. Yazın Mallorca’ya gidiyorsanız kesinlikle yapın. Akdeniz burada çok fazla balığa ve resiflere sahip olmasa da kristal gibi berrak ve temiz bir suyu var. Yeni PETER noktaları açıldıkça kesinlikle tekrar deneyeceğim.
Ben P.’nin yorumunu okumak için tripadvisor sayfasını ziyaret edin!

Dalışla tanışmak için çok iyi!

Dalış yapmayı denemek isteyen ama ekipmandan gözü korkanlar için mükemmel bir başlangıç. Eğitmenler çok yardımsever ve gerçekten çok kolay! Tüm zamanınızı ne yapacağınız konusunda endişelenmek yerine, görebileceğiniz şeylerin tadını çıkararak suya harcıyorsunuz. Biz PETER’ı sevdik ve kesinlikle önümüzdeki yaz tekrar geleceğiz.
Papawheatley”nin yorumunu okumak için tripadvisor sayfasını ziyaret edin!

Hayatınız etkileyen bir deneyim!

Peter Diving ile birkaç saatlik fantastik bir turdadn döndük. Anlatılamaz bir deneyimdi. 18 ile 72 arasında farklı yaşlardan oluşan bir gruptuk ve bu deneyimi herkese tavsiye ederiz. Turu doğrudan Peter Diving ile rezerve etmiştik…
Emily’nin yorumunu okumak için tripadvisor sayfasını ziyaret edin!

 

Keyifli Dalışlar.
projectinblue

Yorum Yapın