Peter Diving sportif (rekreasyonel) amaçlı dalış operasyonlarını desteklemek için tasarlandı. Şnorkel ve scuba arasında bir köprü gibi düşünebileceğiniz PETER, su altıyla yeni tanışanlar için dalış deneyimini sadeleştirir: hortum sistemi sayesinde yüzeyde dalıcıları sürekli takip eden yüzer gövde, şnorkelcilerin scubayı denemekten alıkoyan psikolojik bariyerleri ortadan kaldırır. Denge Yeleği (BC) ve ağır tüpler olmadığından, normalde scuba yaparken fiziken zorlanabilecek bir kişi, yenilikçi sistem sayesinde su altında yüzermişçesine, kolaylıkla hareket edebilir.

PETER’ı misafirlerinize şnorkele alternatif bir seçenek gibi sunabilirsiniz. Hem eğitmen hem kullanıcı için kolay ve hafif olan sistem, şnorkelcinin dalış ve su altı dünyasına ilk adımını atmasını sağlar.

2018 itibariyle PETER dalışı SSI bünyesince, SSI Unique Specialty certification course olarak tanınmaktadır.

Siz de bir PETER Dalış Noktası olun!

Euro-Divers gibi öncü iş ortakları ile birlikte, dalışla tanıştırdığı binlerce mutlu müşteriden öğrendiği deneyim ve bilgiyle; PETER, dalış okullarına piyasadaki en iyi yüzey destekli dalış sistemini, tam bir paket halinde sunabiliyor. Güvenilir ve basit dalış ve eğitim metodolojisi ile tanınan SSI Specialty Sertifikası sayesinde Ocak 2018 itibariyle PETER, dalış merkezlerinde kısıtlayıcı lisans veya kullanım sözleşmeleri olmaksızın kullanabilir hale geldi.

Denizlerimizin korunması, güvenlik ve hizmet konularını önemseyen dalış merkezleri ile beraber çalışarak, ağına yeni yetkili PETER Dalış Noktalarını (PETER Points) eklemeyi amaçlamaktayız. Türkiye’den PETER dalış noktaları arasında yer alan, ilk dalış merkezi ise Bodrum’da yer alan Happy Bubbles Dalış Merkezi‘dir.

PETER Diving, dalış noktalarına, eğitim ve pazarlama desteği vermektedir. Bu da dalış merkezlerine, yeni bir müşteri kitlesine ulaşmasını, geleceğin marka elçileri ve ileri seviye dalıcılarını su altıyla tanıştırma fırsatını sağlar. Hem dalış rehberleri hem de kullanıcı için kolay olan bu yeni sistem, dalış okullarının rekabetten sıyrılmasına yardımcı olur. PETER Point locations adresinden her sene yenileri eklenen PETER Dalış Noktalarına bakabiirsiniz.

PETER Diving dünyasına katılmak istiyorsanız ve bu konuda daha fazla bilgi sahibi olmak istiyorsanız bu linke tıklayarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Peter Dalış Noktaları Tripadvisor’da da tam puan alıyor

Tripadvisor, seyahat planı yapan su altı tutkunlarının araştırmalarını yaparken kullandığı vazgeçilmez bir kaynak. Aynı zamanda dalış merkezleri gibi sektör paydaşları için inanılmaz bir vitrin görevi görüyor. Ünlü seyahat portalı, Tripadvisor kullanıcıları PETER ile dalış deneyimlerini paylaşmayı seviyorlar. Sertifikalı dalıcıların yorumları ve ilk kez PETER ile tanışanlarını yorumlarını ziyaret ederek, onların deneyimlerini de okuyabilirsiniz. (Yorumların altındaki linkleri tıklayarak orijinal Tripadvisor yorumlarına ulaşmak mümkün.)

PETER dalış noktaları arasına katılmak isterseniz, projectinblue stoklarında bulunan PETER Tours‘u incelemek ile başlayabilirsiniz. Siz de PETER Point’ların arasına katılın, dalış merkezinizi hem daha verimli hem de daha görünür kılın.

Keyifli Dalışlar,
projectinblue

 

 

Yorum Yapın