ROV& Su altı Görüntüleme

NIXIE: Tam Donanımlı Tekne Dalış Seti

Sportif ve ticari amaçlarla dalış yapanlar için, yenilikçi su altı teknolojileri geliştirmek amacıyla kurulmuş Innovasub imzalı dalış seti NIXIE ile tanışın.

NIXIE bir ‘tam donanımlı’ ve ‘dalışa hazır’ dalış seti. Bu sizin kişisel ABC’niz (maske – palet – şnorkel) ve ağırlıklarınız ve NIXIE ile, başka hiçbir donanıma ihtiyaç duymadan dalış yapmaya hazır olduğunuz anlamına geliyor.

İçindeki 3 litrelik alüminyum tüple beraber sadece 9 kilogram ağırlığındaki seti, dalış esnasında sanki bir sırt çantası taşıyormuşçasına kuşanıyorsunuz. Tam donanımlı tüplü dalış takımlarında bulabileceğiniz birinci ve ikinci kademe regülatör, gauge (basınç göstergesi), BC denge yeleği ile birlikte set 55 cm’lik bir çantaya sığacak kadar portatif ve pratik.

Bir tekne dalış setine sahip olarak neler yapılabilir?

Özellikle yelkenli tekneler, motor yatlar, gezi tekneleri için tasarlanmış bu dalış sistemi, pervaneye halat sarması gibi acil durumlarda en büyük yardımcınız olabilir. Tekne altı kontrolü ve temizliği için de kullanabileceğiniz dalış seti bu kategorideki diğer ürünlerden farklı olarak, hem yüzerlik dengeleyici içerir, hem de çantalı kompakt tasarımıyla depolama ve acil kullanım için iyi bir çözüm sunabilir.

Ayrıca sportif dalış kulüpleri veya teknelerinde sığ su dalışlarında kullanılabilir.

NIXIE Dalış Seti broşürünü görüntülemek için burayı tıklayınız.

[ux_video url=”https://youtu.be/d5t8riWMX8s”]

Yorum Yapın