Otonom Tekne ve Marina Sörveyi: Seasam ile tanışın

Seasam Otonom Drone, kablosuz su altı operasyonuna izin veren kompakt bir su altı sistemidir. Operatör yardımı almadan hedefleri takip etmesinin ve iz sürmesinin yanı sıra, tekne ve marina sörveyi gibi görevleri otomatik bir şekilde gerçekleştirebilir. Karmaşık sonar ve görüntü teknolojilerden yararlanan Seasam Otonom Drone, engelleri otomatik olarak algılar ve çarpışmadan kaçınır.

Denge konusunda sınıfın en iyisi

7 yüksek kaliteli itici ile donatılmış Seasam Otonom Drone, suda üstün bir denge sağlayabilir. Tüm konfigürasyonlarda (kablo bağlantılı bir ROV veya kablosuz bir su altı drone olarak), akıntıda veya sakin suda, Seasam konumunu kolayca korur ve hızlıca hareket edebilir. İticileri ona büyük bir hareket özgürlüğü sağlar: Seasam Otonom Drone yanal olarak hareket edebilir, yukarı veya aşağı hareket edebilir, sorunsuz bir şekilde dönebilir ve 3 deniz mili hıza ulaşabilir.

Tek kişi ile Çalıştırılabilir

Seasam Otonom Drone, hızlı ve kullanımı kolay olacak şekilde tasarlanmıştır. Dengeli yapısı ve yapay zeka destekli yazılımı, operatöre sezgisel bir kullanım hissi verir. Su altı sistemi hafiftir (9kg) ve suya yerleştirilmesi 10 dakikadan az sürer. İster kablosuz otonom bir drone ister kompakt bir ROV’ye ihtiyacınız olsun, Seasam yalnızca bir kişi tarafından çalıştırılabilir ve eğitim gerektirmez.

Otomatik Duvar Servosu

Seasam Otonom Drone, istenildiğinde taradığı tekne gövdesi veya liman yapısı ile arasındaki mesafeyi kilitleyebilir. Drone bu şekilde hareket etmesini sağlayan sonar ve görsel teknolojilerle donatılmıştır. Seasam’ın sınıfının en iyisi stabilitesiyle birleştiğinde ‘tarama’ servo işlemi, özellikle büyük ölçekli su altı incelemelerinde, karmaşık süreçleri optimize etmenize ve hızlandırmanıza yardımcı olacaktır.

Dalgıç İzleme Modu

Bir dalgıcın izini sürerken, drone doğrudan video geri bildirimi sağlayabilir. Bu Dalgıç İzleme Modunu kullanmak, dalış operasyonları hakkında size üçüncü bir bakış açısı sağlar, böylece drone dalgıçla olan doğru mesafeyi aktif olarak korurken operasyon güvenliğine katkıda bulunur.

Projectinblue hakkında:

Dynamo Dış Ticaret ve Danışmanlık Ltd. Şti.’ne ait olan marka, 2018’den beri ROV ve su altı görüntüleme alanlarında satış, kiralama, eğitim ve satış sonrası hizmetler sunmaktadır.

Yorum Yapın