Peter Diving Yacht

Peter Diving Dalış Sistemi, tamamen güven ve gönül rahatlığı içinde kullanarak dalışın tadını çıkarabileceğiniz bir deneyim edinmenizi amaçlar. Su altı yaşamı ile buluşmanız için size kolay bir yol sunar.

Tüm aileniz ile deniz yaşamını güvenli bir şekilde keşfetmek için daha önce dalış yapmış olmanız gerekmez, Peter Diving ile kolayca başlayabilirsiniz.

İNCELE

Peter Diving Tours

Peter Tours daha büyük ve su yüzeyinde batmayan yüzer gövdesi ile dalış okullarının ve dalış turlarının operasyonel verimliliğini arttırır; daha geniş ve daha ağır tüpleri taşıyabilir.

PETER, su altıyla yeni tanışanlar için dalış deneyimini sadeleştirir; hortum sistemi sayesinde yüzeyde dalıcıları takip eden yüzer gövde, şnorkelcileri scubayı denemekten alıkoyan kaygıları ortadan kaldırır.

İNCELE

Peter ile dalış yapın, kolay yoldan dalış yapın!

Peter Diving basit ve yenilikçi. En emniyetli, en hafif, en kompakt ve çok yönlü dalış sistemi ile sonsuz uygulama seçeneklerini bir araya getiriyor.

PETER, yat endüstrisi için yüzeyden tedarik yapan tek dalış kitidir ve türünün en iyisidir.

PETER yüzer gövde, ünlü deniz mimarları tarafından tasarlanmıştır. Ergonomik, hidrodinamik ve son teknoloji ürünü bir tasarıma sahiptir.

PETER sadece etkileyici tasarımı ile değil, aynı zamanda yüzer gövdesi ile de birçok avantaj sunuyor ve çok çeşitli yeni kullanımlara olanak sağlıyor.

Hortum Sistemi, dalışın amacına bağlı olarak modüle edilebilir ve derinlik sınırlayıcı görevi görür.

Bağlantıların tümü dönerdir ve
yanlışlıkla bağlantının kesilmesini
önleyen bir çift güvenlik sistemi sağlar, kullanımı kolaylaştırır.

Serbest ağırlık kemeri, hızlıca çıkarılabilir ve tüm vücut ölçüleri için kullanılabilinir. Bu ağırlık kemeri, insan vücudunun doğal pozitif yüzerliğini nötrlemek için kullanılır. Her dalgıcın su altında serbestçe hareket etmesini sağlar.

Acil bir durumda, hızlı serbest bırakma sistemi dalgıcın hava tedariğini korurken ağırlık kemerini düşürmesini sağlar.