İlk Kompakt ROV / Kablosuz Drone Hibridi

Seasam Otonom Drone, hem kablosuz otonom bir su altı drone, hem de tether (kablo) yardımıyla yüzeye bağlı bir ROV olarak kullanabildiğiniz ilk su altı gözlem ve görüntüleme sistemidir. Son teknoloji ürünü donanım ve özelleştirilmiş yazılımıyla, Notilo Plus’un alameti farikası Seasam suyun altında karşılaştığınız birçok zorluğa güvenilir ve verimli bir çözüm sunar.

Kompakt ve çevik yapısıyla Seasam, işaretlenen hedef ve rotaları kolayca takip edebilir / iz sürebilir, geniş yüzey alanlarını otonom (operatör desteği olmaksızın) bir şekilde ‘servo’layarak etkin bir şekilde inceleyebilir.

Gemi sörveyleri kolaylaştı

Gemi gövdelerinin su içinde sörveylerini gerçekleştirmek artık kolay ve tekrarlanabilir olup, daha sık denetimler ve daha iyi içgörüler sağlar. Seasam Otonom Drone, tam ve veri açısından zengin gövde incelemeleri gerçekleştiren ilk kompakt çözümdür. Tescilli karina tarama ‘servo’ teknolojisi, hassas su altı navigasyonu ve güvenilir yapısı sayesinde drone, herhangi bir tekne gövdesinin görüntülerini benzeri görülmemiş bir kolaylık, hız ve doğrulukla kaydeder ve coğrafi konumuyla etiketler.

Notilo Plus Hakkında:

2016’dan beri en güncel yapay zeka ve self-learning teknolojilerini kullanarak otonom su altı çözümleri üreten öncü Fransız kuruluştur. Türkiye’de projectinblue’nun temsil ettiği Notilo Plus, aynı zamanda 2019’dan beri iBubble markasıyla rekreasyonel pazara akıllı su altı robotları üretmektedir.

Yorum Yapın