Peter Diving basit ve yenilikçi bir dalış sistemi! Bu nedenle de emniyetli, hafif ve kompakt yapısı ile çok yönlü bir dalış deneyimi sunuyor. İster dalışa ilk kez adım atacak olun, ister bu deneyimi keşfedin ya da teknenizde yatınızda bakım/onarım çalışmaları için Peter Diving’i yanınızda bulundurun. Tüm kullanım alanları ile beğeninizi kazanacağınızdan eminiz.

Büyük basitlik ve kullanışlılık
Tek kelimeyle mükemmeldi. Deneyimli bir dalıcı olarak tecrübesiz bir grup ve PETER’la dalışa gitmenin beni biraz yavaşlatacağını düşünmüştüm ama çok yanılmışım. Ekip çok iyiydi, güvenlik prosedürlerini gözden geçirdikten sonra 5 dalıcı sudaydık, ve aramızdaki en panikli arkadaşımız bile hayatlarının en güzel tecrübelerinden birini yaşadı. PETER sistemi hem kullanışlı hem de basit olduğundan büyük bir potansiyele sahip. Benden tam not ve gelecek için hepsine bol şans. Eminim çok başarılı olacaklar!!

Shlayter’ın yorumunu okumak için tripadvisor sayfasını ziyaret edin!

Su altına eğlenceli ve güvenli bir giriş!
Punta Negra’da Peter ile daldık. Ben tecrübeli bir scuba dalıcısıyım ve buna rağmen PETER tecrübesinin beni büyülediğini kabul ediyorum. Eğitmenimiz çok profesyonel ve sabırlıydı, ve su altında harika canlılar bulmak konusunda tecrübesini konuşturdu; ahtapot, yengeç, deniz tavşanı ve bir dünya balık. Denize ve deniz canlılarına ilgili herkese bu tecrübeyi tavsiye ederim.

Anxo D’nin yorumunu okumak için tripadvisor sayfasını ziyaret edin!

SCUBA gibi ama daha eğlenceli ve daha az ürkütücü.
İnanılmaz bir dalış deneyimi, tüplü dalıştan çok daha basit ve daha az korkutucu buldum. Sistem harika çalışıyor ve çocuklar bile en az talimatla suya atlayabiliyor. Eğitmenler profesyoneldi ve her zaman güvende ve dikkatli hissettik.

John’un yorumunu okumak için tripadvisor sayfasını ziyaret edin!

Hem başlangıççılar hem de tecrübeliler için!
Sertifikalı bir dalıcı olarak ekipmanın kolaylığından etkilendim ve herkese tavsiye ederim. Tabiki tüplü dalışın yerini tutamaz ancak sığ dalışlar için mükemmel bir alternatif; sertifika sahibi olmadan da su altının tadını çıkarmak isteyenler için birebir. Briefing basitti, yetkin ve sabırlı eğitmenlerce verildi. Görüş mesafesi çok iyiydi ve ahtapot dahil bir sürü deniz canlısı gördük! Kesinlikle edilmesi gereken bir deneyim.

Angela B.’nin yorumunu okumak için tripadvisor sayfasını ziyaret edin!

Keyifli Dalışlar.
projectinblue

Yorum Yapın