iBubble Görüntü Kalitesi

İBubble su altı drone üzerindeki mounta Paralenz, Olympus ve Gopro gibi birçok popüler kamera yerleştirebilirsiniz. Yaptığınız çekimlerde kamera teknolojisinin en son ürünlerini kullanmanız mümkündür. Bu, örneğin iBubble dronunuzla bir GoPro 9 Black kullandığınızda 5K video çekerken, zoom yapabilmeniz ve 14.7 MP’lik kareler yakalayabilmeniz anlamına gelir.

iBubble üzerindeki Kameranın Görevi Nedir?

iBubble’ın üzerinde bir kamera göreceksiniz; bu dalgıç takip sisteminin bir parçasıdır. Diğer bir deyişle, iBubble sizi kablosuz/otonom modda takip ederken yönünü bulmasına yardımcı olan görüntü tanımlama yazılımını kullanır. iBubble Explorer (ROV modu) kullandığınız durumda, aynı kamera anlık video feedback‘i için kullanılır.

Ancak dahili kamera kayıt almaz – bunu aksiyon kameranız yapacaktır.

iBubble Hangi Kameralarla Uyumludur?

iBubble en güncel GoPro modelleri, Paralenz ve Olympus gibi kameralarla uyumludur. Ancak bazı kameralar iBubble için çok büyük olabilir.

Akıllı cihazlarınızda yüklü olan iBubble uygulaması, GoPro 5 ve daha güncel sürümleriyle eşleştirilebilir. Böylece akıllıcı cihazınızın ekranından aksiyon kameranızı fotoğraf veya video çekerken uzaktan kontrol etmeniz mümkündür.

Bir su altı drone ile neler yapılabilir?

İlk müşterilerimizden ve çözüm ortaklarımızdan Film Genetik’e ait aşağıdaki 1 dakikalık video, iBubble’In bir robot kameraman olarak kabiliyetleri ve çekimin kalitesine dair bir ipucu verecektir.

Film Genetik Hakkında

“FilmGenetik, deneyimli kreatif ekibiyle yapım, prodüksiyon, post prodüksiyon ve ses tasarımı hizmetleri vermektedir. Çağın dijital diline hakim kadrosuyla fikir üretir, strateji planları sunar, sektör araştırması yapar. Türkiye ve dünya çapındaki trendleri yakından takip eden ve bunu müşterileriyle buluşturan FilmGenetik, en etkili çözümleri sunar ve çözümün en doğru şekilde üretilip pazarlanmasını sağlar. Medya alanında yıllarca hizmet vermiş bir kadroya sahip olan FilmGenetik, fikir aşamasından gösterim sürecine kadar projeler üretmekte ve yönetmektedir.”

 

Yorum Yapın