Tekne Dalış Seti – PETER Diving

Tekne Dalış Seti – PETER Diving

Peter Diving Dalış Sistemi, dalışın tadını çıkarabileceğiniz güvenli ve rahat bir deneyim edinmenizi amaçlar. Su altı yaşamı ile buluşmanız için size kolay bir yol sunar.

Peter Diving Yacht, 2 kişinin eş zamanlı dalış yapabileceği 6 metrelik standart hortum sistemiyle beraber gelir. Hidrodinamik ve polietilen “batmaz” yüzer gövde sizin yerinize dalış tüpünü taşır.

 

Stok kodu: PETER1 Kategoriler: Etiketler: , , , , , , , Ürün ID: 2479

Açıklama

Peter Diving Dalış Sistemi, dalışın tadını çıkarabileceğiniz güvenli ve rahat bir deneyim edinmenizi amaçlar. Su altı yaşamı ile buluşmanız için size kolay bir yol sunar.

Tek setle iki kişi birlikte dalın.

Peter Diving Yacht, 2 kişinin eş zamanlı dalış yapabileceği 6 metrelik standart hortum sistemiyle beraber gelir. Bu derinlik, dekompresyon hastalığı riskinin olmadığı maksimum derinliktir. Arzu edildiğinde derinlik, hortum sistemi yardımıyla daha da düşürülebilir.

Sırtınızda tüp olmadan dalın.

Hidrodinamik ve polietilen “batmaz” yüzer gövde sizin yerinize tüpü taşır; hortum sistemi sayesinde yüzeyden sizi takip eder. Sarı renkli gövde ve üstündeki Alfa bayrağı, tekneleri ve jetskileri dalgıçlardan uzakta tutar.

Tekne mürettebatı için faydalı bir araç.

PETER çok amaçlı bir dalış sistemidir. Tekne misafirleri unutamayacakları bir su altı deneyimi yaşarken, mürettebat tekne gövdesini – tekne karaya çekilmeden – gözden geçirebilir; acil durumları çözerken sistemden yardım alabilir. Bu sebeple, binlerce tekne sahibi ve mürettebatları PETER’ı tercih ediyorlar.

Modüler sistem.

Sistem modülerdir, üretici tarafından tedarik edilen eklentiler sayesinde dalgıç sayısı (1, 2 veya 3 eş zamanlı dalgıç) ve maksimum derinlik arttırılabilir – azaltılabilir; böylece aynı seti kullanarak farklı amaçlar için farklı konfigürasyonlar arasında hızlı ve pratik bir biçimde değişiklik yapılabilir.

“Şnorkel ile scuba dalış arasındaki sınırı kaldırarak, su altını herkes için ulaşılabilir kılıyor.” 

-Mark Peak, Superyacht Tenders & Toys

PETER uluslararası CE sertifikasına sahiptir ve aynı zamanda Spanish Maritime Rescue (İspanyol Deniz Kurtarma) tarafından test edilmiş ve onanmıştır. Bunun yanı sıra, size en yakın Scuba School International (SSI) yetkili PETER Noktasına başvurarak, siz ve mürettebatınız Peter Diving Specialty programına katılabilirsiniz.

Sertifikalı dalıcıların anlatıyor! Projectinblue Blog yazısı için tıklayın.

İlk kez dalış yapanlar anlatıyor! Projectinblue Blog yazısı için tıklayın.